top of page

NABÍZENÉ SLUŽBY

Nabízím focení „na klíč“ od nafocení po předání fotek domluveným způsobem. Součástí může být i video. V případě zájmu nabízím další grafické zpracování až po zajištění tisku nebo jakéhokoli finálního zpracování. Dále nabízím grafické zpracování tiskovin samozřejmě včetně nafocení. Návrh, vytvoření www stránek včetně databázové struktury a další udržování v provozu.

“Fotografie dospělých  lidí v ateliéru, interiéru i exteriéru. Možno zajistit vizážistku a kadeřnici. Přirozené i umělé světlo. Bohaté technické možnosti. Včetně nafocení byznys portrétu a prezentačních fotek modelek.”

“Fotografie z krátkých i dlouhých cest pro kalendáře nebo jako ilustrační stock fotografie.”

“Na vinařskou fotografii se specializuji již dlouho. Fotil jsem prakticky po celé Evropě i v mnoha význačných vinařství. Fotografie vína mě dovedla k druhé práci a dnes s manželkou vlastníme malé vinařství. Nabízíme kvalitní fotografickou prezentaci vinařství.”

“Díky třem vlastním dětem jsem posbíral mnoho zkušeností s focením dětí různého věku. Dnes ji využívám i při zakázkovém focení. Snažím se fotit v přirozeném prostředí...”

bottom of page